Prieš keletą metų buvau viename bare ir dar dabar retkarčiais sapnuoju apie tai košmarus.
Komentavimas išjungtas įraše Prieš keletą metų buvau viename bare ir dar dabar retkarčiais sapnuoju apie tai košmarus.

Baras kaip baras: lengva prieblanda, neįpareigojanti aplinka, kelios alaus iš krano rūšys. Iš pažiūros tvarkingas barmenas mandagiai pasisveikino ir pradėjo porinti apie tai, ką tuo metu pilstė. Pakraipiau ūsą, pažiūrėjau, išsirinkau, užsisakiau.

Jis pradėjo pilti ir na taip jau būna, kad alus putoja. Būna kartais jo putos būna daugiau, nei reikėtų. Ir o siaube – iš apšnerkštos stiklinės barmenas ištraukia apgliaumijusį ŠAUKŠTĄ ir pradeda juo nudrėbinėti putas! Iš mano bokalo! Su ŠAUKŠTU!

Susimokėjau, padėjau bokalą net neparagavęs ir išėjau. Išėjau ir daugiau į tą vietą negrįžau. Nes nedaug kas yra didesnė nepagarba baro lankytojui bei pilstomam gėrimui, nei putos nudrabstymas su šaukštu. Šaukštai skirti sriubai, o ne alui. Tai labai nehigieniška ir dar labiau neprofesionalu.

Mano pub‘e prie kranų šaukštų nėra. Šaukštai padėti saugiu atstumu ir su alum nesiliečia. Temperatūra reguliuojama atskiroms alaus rūšims ir jei reikės, aš alaus nuliesiu tiek, kiek reikės, kad jis būtų pateiktas toks, koks priklauso.

0

Aukšt.

X