Tikras tikrų vienuolių trapistų dubbel'is "La Trappe" - HOPDOC GASTROPUB

Turiu krane tikro dubbel’io. Tamsaus, saldoko ir stipraus alaus, kurį verda vienuoliai trapistai. Tik ne Belgijoje, o Olandijoje. Ir jiems puikiai sekasi, nes alus šis nors ir prie stipresnių, visgi puikiai subalansuotas ir labai turtingo skonio. Skrudintų salyklų saldumas persimaišo su lengvu apynių kartumu ir ypatingomis, vienuolių paslaptyje laikomomis mielėmis. Nenuostabu, kad paslaptyje, nes mielės čia suteikia labai įdomių prieskonių. Rate beer reitingas net 93, o tokio ten už dyką tikrai nedalina. Tiesiai iš statinės Kaune rasi tik pas mane, tad nepraeik pro šalį, nes mūsų pavasariui tai turbūt puikiausias pasirinkimas.


Įrašo “Tikras tikrų vienuolių trapistų dubbel’is „La Trappe“” komentarų : 1

 1. I simply want to say I’m beginner to blogging and honestly loved you’re blog. Almost certainly I’m want to bookmark your website . You amazingly have outstanding posts. Appreciate it for sharing with us your web page.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Instagram

 • Vienas šaukštas ir tu trumpam pamirši, kad pirmadienį reikia į darbą ar į mokslus. Nevark šiandien prie puodų, leisk sau daugiau. Leisk sau pamiegoti ilgiau, leisk sau pusryčius gerokai vėliau. Brunch'as pas mus kiekvieną savaitgalį nuo 12 iki 16h. 
#ramen #brunch #gastrokaunas #hopdocpub
 • Austrės, savaitgalis ir gėrimai, kurių čia nelabai galiu rodyti, nes jie N20.
#oysters #kaunasgastro #hopdocpub #gastropub
 • Dienos vis trumpyn, vakarai vis tamsyn. Bet nusiminti dėl to neverta, nes yra būdų pasivasaranti bet kurį vakarą pagal pageidavimą. Užsuk, ateik prie baro, padėsim išsirinkti, sumaišysim, įliesim, atnešim puikaus maisto ir rudeninis liūdesėlis dėl prabėgusios vasarėlės liks už durų. 
#HopDocPub #KaunasGastro #VasarėleAtia
 • Visą savaitę vargino karščiai? Ieškojai pavėsio, kondicionieriaus pultelio, bijojai atsidurti ant tiesioginių saulės spindulių? Leisk sau daugiau. Leisk sau ir savo draugams pagaliau rimtai atvėsti. Taip, kad taurę reikia laikyti abiem rankom ir vienos užtenka visam stalui atsigaivinti. Yra keli pasirinkimai ir visi jie labai gaivūs ir puikūs. #HopDocpub #Cocktail #SakysiWOW #TavoInstagramasNusipelnėDaugiauLaikų
 • Kai visą savaitgalį buvai geras ir gali pirmadienį sau leisti šiek tiek 🌶️🌶️🌶️ #hopdocpub #spicyburger
 • 🌬️❄️Nesusilaikysiu nepasigyręs: pačiu laiku įsigijau naują, kelis kartus galingesnį kondicionierių. Tai šios dienos jam yra puikus išbandymas, kurį jam kuo puikiausiai sekasi įveikti. Viduje vėsu ir smagu žiūrėti į šuntančius žmones už lango. #hopdocpub
 • 🌶️🌶️🌶️Jau greitu metu turėsiu naują, korėjietišką burgerį su plėšyta jautiena ir kimchi. Dabar dar bandomės ir kai jau atidirbsim receptūrą, duosiu žinot. Kol kas galiu pasakyt tiek, kad bus smarkiai aštru.

#kimchi #koreanstyleburger #naujiena #hopdoc #visainetrukus
 • #brunch #genionaujiena #hopdocpub #savaitgaliaissaugalimaleistidaugiau
 • Jei papuolė iškrovos diena.
#buddhabowl #vegan #veggiepower