"Craft alus žmonėms", arba tokia lengva, aromatinga sesijinė naujiena iš Brew Dog'o - HOPDOC GASTROPUB

„Sesijinis“ craft’inis alus tai toks, kuris pasižymi mažesniu alkoholio kiekiu, dažniausiai kokie ~4%, tačiau ne mažesniu skoniu ir aromatu. Kad būtų galima ilgiau pagurkšnoti susėdus su draugais, ir kad alkoholio kiekis nemaišytų pokalbiams bei laiko leidimui. Juk neretai norisi kažko lengvo, kažko, ko galima sau leisti kokiu bokalu ar dviem daugiau. Būtent toks ir yra šis Brew Dog’as „Indie Pale Ale“. Ne India Pale Ale, o indie, kaip kokia nepriklausomo roko grupė, kokie Arctic monkeys. Ir šią savaitę jo turime viename iš svečių kranų. Daug skonio, daug smagių aromatinių apynių. Toks tikras craft as, iš aukščiausio lygio žaliavų, kurios susitinka kruopščiai šitų alaus pankų, craftinės revoliucijos vėliavnešių, kurtame recepte. Užsuk paragauti, nes turim tik porą kegų ir jis ilgai neužsibus. Jei neklystu, tai Kaune vieninteliai jį pilstom.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Instagram

  • 🍴Mes nuolat ieškome kažko naujo, bandome įvairius skonių derinius bei receptūras ir kas kiek laiko atnaujiname meniu. 
Kai kurie dalykai lieka, kai kurie dalykai, kurie neužkariavo jūsų širdžių bei skrandžių, keliauja į receptų archyvą. Šiuo metu ir bandomės keletą naujienų, kurios pasirodys artimiausiu metu, bet iki to laiko norime paklausti, gal jūs turite kokių pageidavimų? Gal yra kas nors tokio, ką norėtumėte išvysti mūsų meniu? Parašykite komentaruose.
#HopDocPub #Kaunasgastro
  • Nedaug kas iš patiekalų sako "DABAR SAVAITGALIS!!!" kaip puikiai paruoštos, skoniais sprogstančios krevetės. Net jei tai pirmadienis. Pas mus jos dviejų rūšių - tailandietiškai arba ispaniškai ruoštos, bet kad ir kurias pasirinktum, tai kaip mažos atostogos. Dar jei šalia derančio gėrimo stiklas, tai jau išvis visa šventė. 
#HopDocPub #seafood 
#Kaunasgastro
  • Turim svečių. Kuro aparatūra krane ir tai vienas geriausių dalykų iš visų lietuviškų dalykų. Netikėtas, aromatingas ir fainas. Ateik ir pats įsitikinsi. 
#KuroAparatura #hopdocgastropub #vietiniaicraftininkai #craftdrinks #mazasissavaitgalis
  • Vienas šaukštas ir tu trumpam pamirši, kad pirmadienį reikia į darbą ar į mokslus. Nevark šiandien prie puodų, leisk sau daugiau. Leisk sau pamiegoti ilgiau, leisk sau pusryčius gerokai vėliau. Brunch'as pas mus kiekvieną savaitgalį nuo 12 iki 16h. 
#ramen #brunch #gastrokaunas #hopdocpub
  • Austrės, savaitgalis ir gėrimai, kurių čia nelabai galiu rodyti, nes jie N20.
#oysters #kaunasgastro #hopdocpub #gastropub
  • Dienos vis trumpyn, vakarai vis tamsyn. Bet nusiminti dėl to neverta, nes yra būdų pasivasaranti bet kurį vakarą pagal pageidavimą. Užsuk, ateik prie baro, padėsim išsirinkti, sumaišysim, įliesim, atnešim puikaus maisto ir rudeninis liūdesėlis dėl prabėgusios vasarėlės liks už durų. 
#HopDocPub #KaunasGastro #VasarėleAtia
  • Visą savaitę vargino karščiai? Ieškojai pavėsio, kondicionieriaus pultelio, bijojai atsidurti ant tiesioginių saulės spindulių? Leisk sau daugiau. Leisk sau ir savo draugams pagaliau rimtai atvėsti. Taip, kad taurę reikia laikyti abiem rankom ir vienos užtenka visam stalui atsigaivinti. Yra keli pasirinkimai ir visi jie labai gaivūs ir puikūs. #HopDocpub #Cocktail #SakysiWOW #TavoInstagramasNusipelnėDaugiauLaikų
  • Kai visą savaitgalį buvai geras ir gali pirmadienį sau leisti šiek tiek 🌶️🌶️🌶️ #hopdocpub #spicyburger
  • 🌬️❄️Nesusilaikysiu nepasigyręs: pačiu laiku įsigijau naują, kelis kartus galingesnį kondicionierių. Tai šios dienos jam yra puikus išbandymas, kurį jam kuo puikiausiai sekasi įveikti. Viduje vėsu ir smagu žiūrėti į šuntančius žmones už lango.  #hopdocpub