Aksesuarai


PILKAS DŽEMPERIS

PILKAS DŽEMPERIS

Kaina:29 EUR.

BALTI MARŠKINĖLIAI

BALTI MARŠKINĖLIAI

Kaina:18 Eur.

Instagram

  • 🐙 šis ir mūsų meniu senbuvis. Na ir kaip nebus, kai net Užkalnis išgyrė. Minkštas, trapus ir pabuvęs virš žarijų, bet ne per ilgai. 
#hopdocpub #grilloctopus
  • Kiekvienas tikriausiai esame patyrę tokių momentų, kai gatvėje sutinki seniai matytą bičiulį, pašneki, vienas kito paklausiate "kaip sekasi" ir pabaigoje seka "reiktų mums kada nueit kokiam bokalui vienam kitam" ir tada būna "jo jo jo! Tikrai reikėtų", bet tie planai taip ir lieka planais. 
Gal šiandien ta diena? Kada jei ne dabar? Parašyk žinutę, užsukit pas mus, o mes jau pasirūpinsime, kad nieko ant jūsų stalo prie smagių kalbų netrūktų.
  • Sriuba - geriausia skrandžiui dovana. O pas mus kasdien yra karšta, egzotiška jūros gėrybių sriuba su krevetėmis, aštuonkoju ir kokosų pienu. #HoopDocPub
  • Puikus maistas ir prie jo derantys gėrimai yra puikiausias priešnuodis niūraus oro sukeltai darganotai nuotaikai. 
#kaunasgastro #tunasteak #hopdocpub
  • 🍴Mes nuolat ieškome kažko naujo, bandome įvairius skonių derinius bei receptūras ir kas kiek laiko atnaujiname meniu. 
Kai kurie dalykai lieka, kai kurie dalykai, kurie neužkariavo jūsų širdžių bei skrandžių, keliauja į receptų archyvą. Šiuo metu ir bandomės keletą naujienų, kurios pasirodys artimiausiu metu, bet iki to laiko norime paklausti, gal jūs turite kokių pageidavimų? Gal yra kas nors tokio, ką norėtumėte išvysti mūsų meniu? Parašykite komentaruose.

#HopDocPub #Kaunasgastro
  • Nedaug kas iš patiekalų sako "DABAR SAVAITGALIS!!!" kaip puikiai paruoštos, skoniais sprogstančios krevetės. Net jei tai pirmadienis. Pas mus jos dviejų rūšių - tailandietiškai arba ispaniškai ruoštos, bet kad ir kurias pasirinktum, tai kaip mažos atostogos. Dar jei šalia derančio gėrimo stiklas, tai jau išvis visa šventė. 
#HopDocPub #seafood 
#Kaunasgastro
  • Turim svečių. Kuro aparatūra krane ir tai vienas geriausių dalykų iš visų lietuviškų dalykų. Netikėtas, aromatingas ir fainas. Ateik ir pats įsitikinsi. 
#KuroAparatura #hopdocgastropub #vietiniaicraftininkai #craftdrinks #mazasissavaitgalis
  • Vienas šaukštas ir tu trumpam pamirši, kad pirmadienį reikia į darbą ar į mokslus. Nevark šiandien prie puodų, leisk sau daugiau. Leisk sau pamiegoti ilgiau, leisk sau pusryčius gerokai vėliau. Brunch'as pas mus kiekvieną savaitgalį nuo 12 iki 16h. 
#ramen #brunch #gastrokaunas #hopdocpub
  • Dienos vis trumpyn, vakarai vis tamsyn. Bet nusiminti dėl to neverta, nes yra būdų pasivasaranti bet kurį vakarą pagal pageidavimą. Užsuk, ateik prie baro, padėsim išsirinkti, sumaišysim, įliesim, atnešim puikaus maisto ir rudeninis liūdesėlis dėl prabėgusios vasarėlės liks už durų. 
#HopDocPub #KaunasGastro #VasarėleAtia