Alaus baras Kaune

HOP DOC gastropub

Kavinė baras Kaune. Apynys, alaus mokslų daktaras.
Nes alus yra daugiau nei vanduo, salyklas, mielės ir apyniai ar beveidžio eurolager’io skardinės turinys. Tai visa kultūra su savo tradicijomis, legendomis, nesuskaičiuojama gausybe skonio bei aromato variacijų ir mūsų tikslas būti šios kultūros vėliavnešiais.
Alaus rūšių pasaulyje tūkstančių tūkstančiai, tačiau vietą mūsų šaldytuvų lentynose randa tik pačios pačiausios. Bet ko neimame ir bet ko nesiūlome. Kiekvienas naujokas pereina griežtą atranką, būna ragaujamas, vertinamas ir tik tuomet tampa mūsų plataus asortimento (daugiau nei 100 rūšių) dalimi.
Virtuvėje taip pat nesame naujokai. Čia iš šviežiausių ingredientų, netikėtų receptų, sunkiai išmatuojamos ir ne vienus metus grūdintos mūsų meistrų patirties, skrupulingo dėmesio menkiausioms smulkmenoms gimsta patiekalai, kurie verti derintis prie išskirtinio alaus.
#hopdocpub – ten skelbiu kiekvienos dienos pietų meniu.
Kavinė Kaune


Darbo dienomis nuo 15.00 iki 18.00 laimės valandos HOP DOC gastropub’e. Perkant burgerį gauni bulvyčių arba limonado Pepsi buteliuką.


Privačių alaus degustacijų vedimas. Jei su draugais ar kolegom planuoji vakarėlį, mielai tau padėsime puikiai praleisti laiką. Detalią informaciją apie privačias degustacijas rasite čia.

degustacijos

Dėl alaus degustacijų teirautis +37068798779


Telefonas rezervacijoms +370 37 227656

Taip pat rezervaciją gali atlikti elektroniame KALENDORIUJE

Rezervuota2


M. Daukšos g. 23, Kaunas LT 44269

Pirmadieniais 12:00–22:00

Antradieniais – Ketvirtadieniais 12:00 – 24:00

Penktadieniais ir Šeštadieniais 12:00 – 02:00

Sekmadieniais 12:00 – 23:00


Instagram

  • "- kam tu tą avokadą dedi į plėšytos jautienos troškinį?
- paragauk ir suprasi.
Po pirmo šaukšto:
- Oho!" Toks štai tas mano plėšytos jautienos troškinys, kurio receptas kilęs iš Meksikos, bet labai tinka lietuviškam lapkričiui. 
#beefstew #Hopdocpub #kaiužlangoprastasoras
  • Trečiasis HOP DOC gimtadienis. Ačiū, kad buvote kartu #3gimtadienis #hopdoc #hopdocpub
  • Ruošiu labai rimtą naujieną. Tokią, kokios Kaune niekas neturi. Kam reikia kantrybės ir didelio meistriškumo. Jau greitai. #HopDocPub #pastrami #pastramisandwich
  • Kill'as. Kilas gryno svorio. Kilograminis, sultingas, kupinas skonio burgeris, kurio dar nė vienas žmogus per visus tuos mėnesius kiek jį turiu savo meniu nėra įveikęs viso. Jį reikia užsisakinėti minimum dviems, labai išalkusiems žmonėms. Nes jis tikras iššūkis ir tikras gastronominis nuotykis. #HopDocPub #Killas #KaunasTuriKuoNustebinti #burger #nofilter
  • Tam, kad savaitgaliais būtų lengviau atgauti jėgas prieš naujus nuotykius, nuo šiol brunch‘ui turiu RAMEN‘o. 
Jautienos ir vištienos sultinys, grilyje kepta vištiena (nors galima užsisakyti ir be jos) daržovės, rytietiški makaronai ir daug pikantiško skonio. Pajausi kaip jėgos grįžta į kūną ir vėl užplūsta puiki nuotaika, tarsi tų visų penktadienio veiklų iki paryčių net nebūtų buvę! Kaip už bilietą nuplauti savaitgalio nuodėmes, 4.20 Eur manau visai draugiška. Brunch‘as pas mane savaitgaliais kaip visada: nuo 12 iki 16h. #HopDocPub #Brunch #BrunchKaune #Ramen #GeriausiasVaistasNuoPachmoEver
  • Tunas + ananasas. Abu marinuoti, abu pabuvę virš įkaitusių žarijų ir abu labai puikiai dera. #NoFilter #HopDocPub
  • Tuoj vėl bus +30 ir aš tam pasiruošiau iš anksto. Nuo šiol visuomet galiu pasiūlyti tikro, šviežio gazpacho (tariam „gaspačio“) – šaltos ir tuo pačiu pikantiškos sriubos, kuri ispanams Ispanijoje yra taip pat, kaip mums šaltibarščiai Lietuvoje. Ir nors meniu ji neįrašyta, nes dalykas sezoninis, drąsiai jos prašyk barmenų.
  • Austrių jau turiu, labai šviežių, bet galima ir užkeptų.
  • Ragautuves pradedam 19.00